Вадим Івченко: Відроджувати українську економіку потрібно підтримкою вітчизняного бізнесу

В період серйозних економічних викликів влада мусить робити ставку саме на українських товаровиробників, створюючи для них сприятливі кредитні та податкові умови.

На цьому наголосив народний депутат від «Батьківщини» Вадим Івченко в ефірі телеканалу «Київ».

«Щойно Україна зіштовхнулась із серйозними світовими економічними викликами – наша економіка розвалилась, як картковий будиночок. Але ж протягом шести років ми чули, як це позитивно брати в борг. Адже саме запозиченням, казали урядовці, ми будуємо сильну економіку. Був один «сильний» прем’єр, потім інший…! У нас все зростало і зростало. Насправді ж відбувалось все з точністю до навпаки – закривались підприємства, їхали з країни на заробітки люди. Тотально неправильна економічна політика урядів президента Порошенка продовжилась за президента Зеленського, і все обвалилося», – обурився політик.

Вадим Івченко переконаний, що сьогодні влада має зрозуміти необхідність розвитку вітчизняних товаровиробників, підтримувати переробку та виробництво продукції з доданою вартістю. Це, на думку народного депутата, дасть змогу українській економіці зміцніти.

«Саме таким підприємствам потрібно давати кредити, зменшувати податки, на законодавчому рівні підтримувати малий та середній бізнес. Тільки це в перспективі, за декілька років, дасть можливість країні вирівнятись. Тому що економічна політика «взяти в борг», а сьогодні ще й пропонують продати землю аби взяти п’ять мільярдів знову – провальна! Ці гроші або з’їмо, або «закопаємо» в дороги, а в людей нічого не з’явиться», – резюмував Вадим Івченко.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова