Вадим Івченко: Відкриття ринку землі зруйнує майбутнє українців

Розпродаж української землі назавжди позбавить наступні покоління права володіти нею.

Про це заявив народний депутат від «Батьківщини» Вадим Івченко під час круглого столу на тему «Продаж землі: українські реалії та литовський досвід».

«Система ринку землі має бути виписана комплексно та всеосяжно. Для мене це не просто дати дозвіл нотаріусу посвідчувати угоду купівлі-продажу. Це, по-перше, аграрний устрій, правила користування землею, по-друге, – система підтримки малих та середніх господарств, питання національної безпеки, і лише потім – капіталізація та бізнес», – наголосив народний депутат.

Вадим Івченко переконаний, що ухвалення запропонованих більшістю земельних законів, призведе до витіснення малих юридичних та фізичних осіб великим капіталом.

«Всі ті дискусії та перемовини, які ми провели по цьому питанню, на жаль, не змогли перетворитись на якісний земельний законопроєкт. Те, що ми побачили в ньому, – це виключно купівля-продаж та можливість зміни цільового призначення. Він руйнує систему земельних відносин, руйнує поняття неможливості продавати особливо цінні землі. Ми маємо зупинитись та виписати такий документ, який відповідатиме на всі ці виклики», – резюмував Вадим Івченко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова