Вадим Івченко: Відкриття ринку землі сьогодні не на часі

В п’ятницю був запрошений на ефір соціально-політичного ток-шоу на телеканалі НТН «МИР чи ВІЙНА», в якому розглядалось питання відкриття ринку землі.

Перше, що хочу підкреслити, з понад двох десятків учасників, серед яких окрім народних депутатів були і голови профільних асоціацій, фермери, жителі сіл, тощо тільки двоє – голова Аграрного комітету та радник керівника Офісу президента виступили за початок продажу землі. Всі інші були категоричні – відкриття ринку сьогодні не на часі!

Я особисто підкреслив, що ті, хто працює сьогодні на землі, а саме фермери та сімейні фермерські господарства, жителі сіл не готові до цього. Не кажучи вже про те, що в країні нестабільна економічна ситуація і йде війна, уряд ніяк не допомагає їм отримати хоча б якісь кошти в банках для придбання цієї землі. Банки не дають кредит фермеру. Адже банк дивиться, по великому рахунку, які у вас господарства, та скільки ви зможете віддавати, аби сплатити далі кредит. Що це означає? Це означає, що люди, які будуть платити по 5, 7 тисяч доларів, то фермер буде не конкурентоспроможним. Тобто – це ринок винятково для мільйонерів та латифундистів!

Вадим Івченко, заступник Голови партії «Батьківщина», Facebook, 19 квітня 2021 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова