Вадим Івченко: Віддавши голоси за розпродаж землі, влада зрадила інтереси людей

Проголосувавши за земельний закон, влада зухвало вкрала у людей їхнє найбільше багатство – українські чорноземи.

Про це заявив народний депутат від «Батьківщини» Вадим Івченко, коментуючи ухвалений вночі «земельний закон».

Вадим Івченко наголосив, що реальні потреби українських фермерів сьогодні суттєво відрізняються від офіційно задекларованих «переваг» в антинародному документі.

«Про яку купівлю землі можна говорити, якщо фермер сьогодні навіть не може посіяти, бо більшість банків не кредитують посівну? Рейдерство знову процвітає – в людей відбирають і господарства, і землю, а жоден з державних механізмів від рейдерства не захищає. А 10 тисяч гектарів, які прописані в цьому законопроєкті, – це реальна можливість для спекулянта викупити величезні масиви чорноземів через продаж корпоративних прав», – обурився народний депутат.

Вадим Івченко зауважив, що попри наполягання «Батьківщини» дотримуватися європейських правил купівлі-продажу землі, які дозволили б унеможливити спекуляцію на земельному ринку, влада протягнула закон, який суперечить національним інтересам.

«Нас не захотіли почути. Україна не підготовлена до ринку землі ні з правоохоронного, ні з судового, ні з фінансово-кредитного напрямів. І цей злочин ми не залишимо без покарання!» – наголосив Вадим Івченко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова