Уже сьогодні пенсіонери могли б отримувати пенсію у понад 3 тис. грн, – Вадим Івченко

На думку народного депутата від фракції «Батьківщина» Вадима Івченка, якби уряди Яценюка та Гройсмана проводили індексацію пенсій відповідно до рівня інфляції, то на сьогодні ми мали б середню пенсію у понад 3 тис. грн.

Про це він заявив учора у прямому ефірі телеканалу «ZIK».

«Сьогодні за рахунок 3 млн пенсіонерів, яких викинуть з Пенсійного фонду, підвищать пенсію решті людей. Не можливо побудувати щастя одних на нещасті інших! Тим, кого буде виключено з Фонду, влада нічого не запропонувала, як і тим, яким зменшать коефіцієнт нарахування пенсії, і тим майбутнім пенсіонерам, які вже сьогодні розуміють, що в них не вистачить часу заробити собі трудовий стаж», – наголосив парламентар.

Народний депутат від «Батьківщини» назвав для прикладу ситуації, коли людині, яка була на різних роботах, зменшується стаж, і люди, які все життя працювали, у похилому віці дізнаються, що в них близько 10 років ще не вистачає до пенсії.

Вадим Івченко зазначає, що дійсно країна потребує швидких і значних змін, але не таких, що погіршують існуючі норми життя українців.

«Люди працездатного віку виїжджатимуть з країни допоки уряд системно не займеться впровадженням нових технологій та залученням інвестицій до малого та середнього бізнесу, наданням кредитування та допомоги підприємцям і фермерам або відшкодуванням кредитних ставок. За статистикою, сьогодні з 1 млн виданих закордонних паспортів, 200 тис. – це ті, хто перетнув кордон і не повернувся!» – наголосив політик.

За словами парламентаря, цілком можливо, що через 5 років уряд знову скаже, що в країні глобальна демографічна проблема, що потрібно знову «пережити тимчасові труднощі» і підніме трудовий стаж ще до 40 років.

«З одного боку кожного року стає менше платників податків до Пенсійного фонду, а уряд замість того, щоб розпочинати роботу із залучення молоді в господарство країни, просто намагається зменшити кількість пенсіонерів. Потрібно не з того починати! Це не реформа!» – підсумував Вадим Івченко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова