Вадим Івченко: Ухвалювати закон про розпродаж землі в кризових для країни умовах – це злочин

Відбулось засідання Аграрного комітету, на якому голосувались правки до законопроєкту про обіг землі (2178-10), запропоновані президентом Зеленським.

Напевно, не потрібно говорити що всі вони були підтримані… Закликав депутатів не голосувати за цей законопроєкт, адже попри внесені зміни, на сьогодні відсутні всі механізми кредитування фермерам та сільгосптоваровиробникам.

Відбувається маніпуляція з кількістю гектарів в одні руки, адже хоча і кажуть про 100 гектарів на початку відкриття ринку, не потрібно забувати про 10 тисяч, які будуть дозволені вже через два роки – і це при відсутності обмеження купівлі землі пов’язаних осіб! Нагадав що знову збільшились випадки рейдерських захоплень господарств та земельних наділів! Невже за два роки все це буде виправлене? Я так не вважаю! І взагалі, приймати подібний закон під тиском, поспіхом, в часи економічної та фінансової кризи (як в Україні так і в усьому світі), під час пандемії – це злочин.

Монобільшість заявляє, що голосів для його підтримки в них достатньо. І закон все одно приймуть. Тому не знехтував можливістю і вніс правку, щодо надання права фермерам викупу земель постійного користування в розстрочку на 10 років. До речі, цю правку запропонував мені внести заслужений працівник сільського господарства України Віктор Шевченко. Дякую колегам що її підтримали!

Вадим Івченко, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 30 березня 2020 року.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова