Вадим Івченко: Уряд намагається протягнути в Раді підвищення пенсійного віку

«Батьківщина» не підтримуватиме пенсійну реформу, головна суть якої — збільшення пенсійного віку та зменшення коефіцієнту нарахування пенсій.

Про це вчора заявив народний депутат від фракції «Батьківщина» Вадим Івченко в ефірі «5 каналу».

За його словами, те, що депутатів і партії змушують голосувати, є шантажем та маніпуляцією.

«Брехнею є чутки про те, що «Батьківщина» нібито не хоче голосувати за підвищення пенсій. Хіба не наша політична сила пропонувала скасувати податок працюючим пенсіонерам? Це перший закон, який потрібно було б внести, і за який би всі проголосували. Хіба не ми говорили, що потрібно осучаснити пенсії згідно до діючого законодавства України, яке спочатку перестав виконувати Яценюк, а потім продовжив чинний уряд. У нас є законодавство, яке дозволяє в березні та жовтні піднімати пенсії! Винесіть все це в окремі закони — ми це підтримаємо», – зазначив парламентар.

Вадим Івченко наголосив, що, прикриваючись цими позитивними речами, уряд і більшість намагаються протягнути підвищення пенсійного віку та зменшення пенсійних виплат.

«Суть тих змін, які пропонує уряд – це збільшення трудового страхового стажу до 35 років і зменшення коефіцієнту нарахування пенсій на 35%. Ми за це не голосуватимемо!» – заявив депутат від «Батьківщини».

Окрім того, політик відповів у прямому ефірі на звинувачення щодо затягування розглядів законопроектів.

«Спочатку подаються правки до закону, а потім вимагають їх озвучити та за них проголосувати. Парламентаризм — це відкритість та гласність. Кожен виборець має чути, що саме його депутат говорить в парламенті, як він голосує, які правки пропонує, які позиції відстоює. Потрібно розглядати правки – вони мають змінити кінцевий варіант закону. А ті, які змінюватимуть систему в гірший бік, треба поставити на підтвердження та провалити! Це і право, і обов’язок депутата! І ніхто не може його в цьому обмежити!» – підсумував Вадим Івченко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова