Вадим Івченко: Уряд має працювати над відкриттям нових ринків для експорту української продукції

Влада повинна створити сприятливі умови для українських підприємств-експортерів, аби вони мали змогу співпрацювати із міжнародними ринками.

На цьому наголосив народний депутат від «Батьківщини» Вадим Івченко під час розгляду у Верховній Раді законопроєкту щодо ратифікації Угоди між Україною та ЄС та внесення змін до торговельних преференцій (№0009).

«Підписання угоди про Асоціацію поставило у вкрай невигідні умови наших експортерів, які готові завойовувати міжнародні ринки. Наразі ми маємо доволі маленькі квоти по будь-якому товару, у тому числі по м’ясу птиці», – зауважив політик.

Вадим Івченко переконаний, що низькі квоти на експорт продукції завдають шкоди не тільки державному бюджету, а й змушують українські підприємства платити податки за кордоном.

«Сьогодні багато українських підприємств-експортерів зіткнулися з неможливістю продажу своєї продукції в ЄС, почали відкривати там свої філії, і вже як європейські підприємства продавати продукцію, яка вирощена в Україні. Звісно, сплачуючи там всі податки. Уряду потрібно краще працювати, аби якнайшвидше розв’язати це питання і створити умови для підприємств, щоб ті не шукали обхідних шляхів та можливостей для продажу своїх товарів», – зауважив народний депутат.

Вадим Івченко наголосив, що «Батьківщина» підтримає законопроєкт №0009 для того, щоб українські виробники мали всі можливості для розвитку.

«У нас багато експортних позицій, з якими Україна має виходити на міжнародні ринки. Потрібно працювати над всіма можливостями, адже це не тільки наповнення бюджету, а й суттєва підтримка наших виробників», – підсумував народний депутат.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова