Вадим Івченко: Українська влада отримала сильний політичний сигнал від правоохоронців

Міністерство внутрішніх справ та поліція міста Суми не захотіли кришувати підкуп виборців від команди Порошенка. Поліцейські «на гарячому» затримали скупників голосів за президента, але їм на виручку прийшла СБУ.

21 лютого, за заявою мешканки м. Сум, за адресою вул. Курська, буд. 127 видають гроші за голосування за одного з кандидатів. Було затримано мешканців Києва та Нікополя – Мальцев і Лиховид. Вони є співробітниками одного з підрозділів виборчого штабу Петра Порошенка. Входять в польову структуру, яку очолює керівник проекту побудови мереж для голосування технолог БПП Дмитро Касьянов. Після надання пояснень вони їх відпустили.

Тієї ж ночі в міське управління поліції Сум прибула оперативна група обласного СБУ і прокуратури і почала проводити обшук у співробітників, які затримували цих агітаторів. Вже порушено справу проти співробітників поліції за підозрою у перевищенні влади або службових повноважень.

Вже неодноразово в засобах масової інформації та у телепрограмах розповідали про схему, яку було запущено Адміністрацією президента зі збором особистих даних та підкупом виборців. Були оприлюднені відеодокази. Натомість СБУ не розслідуючи резонансні викриття намагається звинуватити головного опонента діючого президента Юлію Тимошенко в буцімто створенні піраміди з агітації.

Робиться це виключно для того, аби відвернути увагу від численних корупційних схем Порошенка та зробити спробу дискредитації «Батьківщини». Апеляційний адмінсуд повністю відмовив у задоволенні позову Юлії Тимошенко до Порошенка щодо порушень передвиборчої агітації президентом.

Вже не кажучи про постійне стеження та переслідування опозиційних сил, про яке стало зрозуміло із заяв СБУ, і яке ведеться за ними постійно протягом місяців або й років. Напевне розраховують, що фальшиві звинувачення вплинуть на виборців і Порошенку все ж вдасться протиснутись хоча б у другий тур.

Юлія Тимошенко наголошує, що такої масштабної корупції не пам’ятає на жодних виборах, навіть за часів Януковича. «Порошенко – це корупціонер найвищого ґатунку, який бере з бюджету те, що йому не належить, і за рахунок цих грошей підкуповує людей. Країна чекає години, коли цей продажний корумпований президент, який прикривається патріотичними гаслами, піде з влади!»

Вадим Івченко, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 22 лютого 2019р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова