Вадим Івченко: Україна потребує термінової зміни курсу розвитку

Стратегія президента Зеленського, спрямована на розпродаж сільськогосподарської землі, державної власності – це не панацея для українського бюджету. Сьогодні необхідно кардинально змінювати напрямок розвитку країни й робити ставку на підтримку вітчизняних товаровиробників.

Про це заявив народний депутат від «Батьківщини» Вадим Івченко під час брифінгу у Верховній Раді.

«За пів року роботи нинішнього Кабінету Міністрів маємо значне недовиконання бюджету країни, ріст державних запозичень, падіння промислового виробництва, зниження капітальних інвестицій, зростання по заборгованості з заробітної плати… Чи зможе новий прем’єр та нові міністри, продовжуючи політику президента, щось змінити? Ні! Потрібно міняти курс, потрібно представити програму дій, яка покроково показуватиме, як влада планує виводити країну з кризи», – зазначив парламентар.

Зміною прізвищ в уряді, переконаний Вадим Івченко, ситуацію в країні виправити не вдасться. Політик наголосив, що влада повинна напрацювати чітку стратегію подальшого розвитку, аби якомога швидше налагодити економічні процеси в країні.

«Батьківщина» закликає керівництво країни все ж змінити курс і напрацювати зрозумілий тактичний план дій. Лише тоді ми зможемо оцінити, наскільки швидко можна вийти з тієї ситуації, тієї економічної прірви, куди завів Україну Гончарук зі своєю непрофесійною командою. Простою зміною прізвищ в уряді нічого змінити неможливо», – резюмував Вадим Івченко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова