Вадим Івченко: У питанні земельного закону влада мусить діяти, опираючись на думку людей

Протягом тижня до мене неодноразово звертались і дотичні до сільського господарства люди, і журналісти з запитанням – як довго триватиме розгляд земельного закону в Раді, а також, яке рішення щодо цього законопроєкту прийняла «Батьківщина»?

Так ось, «Батьківщина» не голосуватиме за цей законопроєкт у сьогоднішньому його вигляді. Ми пропонуємо його змінити, прийнявши наші правки, які, до речі, підтримують всі аграрні асоціації, спілки, фермери, і якими ринок обігу землі відкриватиметься поетапно. Будемо переконувати депутатів «Слуги народу» дослухатись і проголосувати за ці правки.

З приводу прискорення розгляду, то все залежатиме від депутатів, які подали правки. Якщо вони відмовляться знімати їх з розгляду, то, скоріш за все, на голосування за законопроєкт вийдемо лише у квітні місяці.

Відкритим залишається запитання — чи дотримається Голова Верховної Ради обіцянки, яку дав на зустрічі з головами фракції, йти виключно за регламентом при розгляді цього законопроєкт. Вже не раз ми бачили як вони порушувались. Але хочеться вірити, що дотримання законності, про що так палко у своїй передвиборчій програмі заявляв президент, це не просто красиві гасла, про які забувають одразу після виборів.

Вадим Івченко, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 14 лютого 2020 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова