Вадим Івченко: ТСК не здатна об’єктивно розслідувати корупційні дії влади

«Батьківщина» боротиметься за викриття корупційних оборудок на війні та притягнення винних до відповідальності.

Про це в кулуарах Верховної Ради заявив народний депутат, член фракції «Батьківщина» Вадим Івченко.

За його словами, на жаль, учорашнє засідання Тимчасової слідчої комісії з розслідування корупційних дій Порошенка на війні продемонструвало повну керованість президентом і керівництва комісії, і правоохоронних органів.

«Я впевнений: подібну комісію з розслідування корупційних дій Порошенка не може очолювати людина з команди президента. До того ж, ця людина винна російським банкам понад 350 млн грн, а отже, ймовірно, перебуває на гачку в російського бізнесу», – наголошує він.

Депутат зауважив, що жодного разу під час засідання не звучало прізвище чинного глави держави.

«Я не почув прізвищ не лише Порошенка, але й людей з його найближчого оточення, які і займались мародерством та захмарним підняттям цін на постачання обладнання для української армії. Натомість все засідання обговорювали, хто з якого правоохоронного органу більше або менше зробив для розслідування справи, з’ясовували між собою, хто більше або менше працює!» – обурився парламентарій.

Вадим Івченко закликав не спекулювати на звільненні Гладковського.

«Якби до Гладковського було застосовано запобіжний захід, ми б вірили, що президент готовий співпрацювати зі слідством. Натомість ми бачимо, що за роки Порошенка була створена протиправна піраміда з правоохоронних органів, які закривають або затягують розслідування справ проти друзів та бізнес-партнерів президента», – зазначив він.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова