Вадим Івченко: Сьогодні від України чекають консолідованої позиції щодо агресора Росії

Наразі у переговорному процесі щодо ситуації на Донбасі відбувається значне пожвавлення і дуже потужно до нього включились США, які виступають на користь України.

Про це розповів народний депутат від «Батьківщини» Вадим Івченко в ефірі телеканалу «112. Україна».

«Спеціальний представник США Курт Волкер вже побував на Донбасі, зустрівся з усіма сторонами, зокрема і з Росією. Зі свого боку ми маємо донести, що Україна хоче вирішити конфлікт мирним шляхом та використає для цього всі дипломатичні методи. Але наша держава не збирається надавати цим територіям особливого статусу або автономії», – зазначив він.

За його словами, від України сьогодні чекають консолідованої позиції щодо країни-агресора, а ми натомість бачимо, що керівництво країни практикує подвійні стандарти, грає на руку Росії.

«Хотілося б вірити, що війна, яка йде зараз в нашій державі, мотивуватиме на прискорення темпів проведення реформ та пришвидшення зростання економіки. Маємо яскравий приклад Ізраїлю, де керівництво країни разом із громадянами, як один, протистоять ворожій навалі. Натомість в Україні влада виступає проти країни агресора, але це не заважає їй тримати там свій бізнес та сплачувати багатомільйонні податки, торгувати з нею, дозволяти російським компаніям працювати в нашій країні та вигравати державні тендери», – заявив Вадим Івченко.

Народний депутат від «Батьківщини» також згадав події 31 серпня 2015 року, коли у Верховній Раді намагались проштовхнути зміни до Конституції щодо особливого статусу Донбасу.

«До чого може призвести так званий «особливий статус». До замороженого конфлікту? Рік за роком території, які управляються проросійськими політиками, не маючи навіть спільного з Україною медійного простору, все далі і далі відходитимуть від України. Це не можна допустити», – наголосив парламентар.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова