Вадим Івченко: Сьогодні страйкують фермери!

У середу, 15 лютого, у різних областях і районах України фермери проводять акції протесту.

Головні вимоги – продовження мораторію на продаж землі, повернення податкової політики для дрібних і середніх сільгоспвиробників, яка діяла до 1 січня 2015 року; перемовини щодо спільних дій уряду, парламенту та громадськості задля вирішення проблем у сфері земельних відносин.

 Але влада вимоги аграріїв не чує!

Селяни та фермери вийшли на майдани, а також блокують дороги та обласні автомагістралі.

Владі потрібно пам’ятати, що в селян колись може увірватись терпець. Не надаючи фермерам варіантів забезпечення коштами для купівлі землі, не створюючи підґрунтя для того, аби на землі працювали люди, які дійсно займатимуться сільським господарством, розвиватимуть переробку, підвищуватимуть підприємницьку активність на селі, створюватимуть робочі місця, влада хоче за їх рахунок тимчасово поліпшити економічні показники в країні.

Фото: Ivan Slobodianyk

Фото: Ivan Slobodianyk

Влада також хоче, щоб земля стала предметом для спекуляції багатіїв.

«Батьківщина» вже декілька років надає свої варіанти, як забезпечити конституційні права людей і при цьому не залишити селян без земель, а села без людей. Ми пропонували, як зробити так, аби українська земля годувала насамперед громадян України, стала величезним резервом нарощування зайнятості, виробництва життєво необхідних продуктів харчування, збереження сільської поселенської мережі, сталого розвитку територій та формування середнього класу на селі.

Вадим Івченко, народний депутат від фракції «Батьківщина», Facebook, 15 лютого 2017р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова