Вадим Івченко: Сьогодні потрібно негайно змінювати політику, яку проводить уряд

Формування уряду – це комплексне питання, яке має розпочинатись передусім з Програми дій і з постаті прем’єр-міністра.

Про це в ефірі телеканалу «Україна 24» наголосив заступник Голови партії «Батьківщина» Вадим Івченко, коментуючи можливі звільнення урядовців.

«Хочу зауважити, що звільненням одного-двох міністрів ситуацію не виправити. Говорять про провали в економічному блоці. А в охороні здоров’я ситуація хіба покращується? Чи в транспорті? Тому питання необхідно вирішувати комплексно – потрібно терміново змінювати політику, яку провадить уряд. А запроваджує цю політику прем’єр-міністр, він визначає напрямки руху – чи підтримуватимемо ми національного товаровиробника, чи розвиватимемо переробку, чи створюватимемо додану вартість… Для цього потрібно робити відповідні доручення та заносити в зал потрібні законопроєкти, які будуть робитись відповідно до Програми, яку уряд повинен презентувати, а парламент – погодити», – переконаний політик.

Вадим Івченко нагадав, що сьогодні уряд працює без Програми дій, оскільки парламент її не підтримав.

«Цей уряд показав, що працювати в нинішніх умовах не може. І винні у цій ситуації депутати монобільшості. Адже потрібно було спочатку прийняти програму дій уряду, а лише потім дивитись хто найкраще зможе її виконувати. Але все було зроблено з точністю до навпаки! Це називається – непрофесійність!» – наголосив Вадим Івченко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова