Вадим Івченко: Скасування експортного ПДВ відбулося за вказівкою президента

Ситуація в аграрному секторі з відшкодуванням експортного ПДВ на ріпак та сою зумовлена домовленістю двох осіб влади, які не поділили погляди.

Таку точку зору висловив народний депутат від фракції «Батьківщина» Вадим Івченко під час другого Аграрного віче в Києві.

За словами Івченка, аграрна політика — це партнерство і якщо держава забирає щось одне, то має дати інше.

«Жодної пропозиції в Податковому комітеті без президента не проходить. Тому ми всі маємо розуміти хто за цим стоїть (за скасуванням відшкодування ПДВ при експорті сої та ріпаку)», — зазначив народний депутат.

За його словами, на наступну погоджувальну раду мають прийти всі депутати аграрного комітету та ті, які нам допомагають.

«Ми маємо домогтися, щоб законопроект №7403-2 було поставлено на голосування. Чи вірю я, що закон пройде? Я не вірю, що ця влада дозволить протягнути його. Певно, що там вже взято кошти і є сталі домовленості. Це так само, як учора, коли було провалено три важливі законопроекти про передачу земель об’єднаним територіальним громадам. Дві особи влади не поділили законопроект. І тепер ми знову маємо наполягати на голосуванні законопроекту», — підсумував Вадим Івченко.

Вадим Івченко, народний депутат від «батькіщвини», AgroPolit, 9 лютого 2018р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова