Вадим Івченко: СБУ викрило «сітку з підкупу» БПП, але звинуватили «Батьківщину»

Вадим Івченко спростував розповсюджену у ЗМІ неправдиву інформацію щодо затримання представників «Батьківщини» та звинувачення їх нібито у створенні «сітки» підкупу виборців в м. Подольськ на Одещині.

«Сайт «Думська», який належить народному депутату від БПП, палкому прихильнику нинішнього президента Олексію Гончаренку, поспішив видати бажане за дійсне. Вже пізніше інші ЗМІ повідомили, що обшуки проводились в «Приватбанку», а не в офісі “Батьківщини” і гроші, вочевидь, були для виборчої мережі БПП. Тому і зберігались у державному банку для максимальної надійності», – повідомив депутат партії на своїй сторінці у Facebook.

Політик наголосив, що СБУ, як це вже неодноразово відбувалось, «все наплутало і вийшло на своїх же».

«Розуміючи, що «дали в штангу», залучили важку артилерію: намагаючись якимось чином відбілити своїх недолугих співробітників, Генеральний прокурор Юрій Луценко у соцмережі звинуватив у скупці голосів Юлію Тимошенко. Підкажіть мені, як людина, яка стоїть на чолі нашого правосуддя, без рішення суду, без доказів звинувачує будь-кого у кримінальному злочині? Що це? Остання спроба додати хоч трішки рейтингу своєму куму?» – обурюється представник “Батьківщини”.

За його словами, «Батьківщина» офіційно заявила про своє обурення провокацією і вже готує позов до суду щодо захисту честі та гідності.

«І ми впевнені, що ми його виграємо! Як виграли позов Юлії Тимошенко до керівника фракції президента у парламенті Артура Герасимова який розповсюджує недостовірну інформацію про лідера нашої партії», – зауважив він.

Після зміни цієї брехливої влади правоохоронна система працюватиме за законом, а не за «телефонним правом», підсумував Вадим Івченко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова