Вадим Івченко: Розпродаж української землі – вирок для українського фермерства

Пропрезидентська команда в парламенті має намір відстоювати інтереси іноземних спекулянтів, замість того, щоб розвивати вітчизняне сільгоспвиробництво та сімейне фермерство.

Про це заявив народний депутат від «Батьківщини» Вадим Івченко під час спілкування із журналістами у Верховній Раді.
«Монобільшість вважає, що позитивне голосування за розпродаж землі буде для них великим досягненням. Але вони помиляються, бо це буде початком політичного кінця пропрезидентської партії», – зауважив він.

Парламентар переконаний, що протягування антинародного законопроєкту відбувається не заради людей, а заради фінансових спекулянтів, які мають намір заробити на українській землі.

«Махінація, маніпуляція та брехня – так можна описати аргументи, які наводять на підтримку цього закону. Спочатку вони нібито Зняли відверто лобістську норму у 200 тисяч гектарів та визначили можливість купівлі до 10 тисяч, але тут же вилучили тезу про «пов’язаних осіб». Це означає, що одна родина може купити й 50, і 100 тисяч гектарів. Коли вони обіцяють дешеві кредити тим, хто хоче купити землю, то не враховують, що 90% аграріїв уже мають кредити. Чи надасть банк ще один кредит людині, яка вже й так виплачує величезні суми, – відповідь очевидна!» – наголосив Вадим Івченко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова