Вадим Івченко: Розгляд земельних законів в закритому режимі – пастка для народу

Рішення керівництва аграрного комітету щодо проведення засідання в закритому режимі означає, що влада хоче проти волі народу проштовхнути варварські земельні закони.

На цьому наголосив народний депутат від «Батьківщини» Вадим Івченко під час брифінгу у Верховній Раді.

«Фермери можуть втратити землю, держава може втратити територію, а керівництво аграрного комітету ухвалює рішення розглядати закон про ринок землі у закритому режимі. Чи не означає це, що влада хоче проштовхнути щось неприйнятне для українського суспільства?» – обурився народний депутат.

Політик переконаний, що право розпоряджатися українською землею належить тільки людям, і саме вони повинні визначити подальшу її долю.

«Депутати «Батьківщини» під час засідання аграрного комітету вкотре наголосили на тому, що законопроєкти про ринок землі повинні бути відкликані, адже згідно з Конституцією, земля – це власність українського народу і її долю потрібно вирішувати на всеукраїнському референдумі», – наголосив політик.

Утім, на думку Вадима Івченка, влада абсолютним небажанням чути думку людей робить велику помилку, за яку сама й понесе відповідальність.

«У той час, коли зростає хвиля народного гніву, біля Офісу Президента розгортають каток. Чи не нагадує вам це ялинку, яку встановлював Янукович? Часи змінюються, а методи залишаються. Попередня влада робила все, щоб задовольнити міжнародні інституції, те ж саме робить і нинішня. Тільки чи довго така влада втримається…» – резюмував Вадим Івченко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова