Вадим Івченко: Рейтинг кращого прем’єра

Давайте оперувати фактами.

Згадаємо початок 2008 року. У США падіння бірж, світова криза, яка теж торкнулась України. Натомість Тимошенко знайшла можливість виплачувати вкладникам Ощадбанку по 1000 гривень. Знайшла можливість направити тисячі медичних автомобілів для сіл та селищ. Вчасно виплачувались заробітні плати та пенсії. Команда стримувала ріст курсу долара. Уряд працював над тим, щоб вгамувати інфляційні процеси та не піднімати тарифи. Отже, можна назвати уряд Тимошенко командою з державницькою позицією.

Що ми бачимо сьогодні: тільки якісь коливання в світі відбуваються – у нас різко зростає курс долара, піднімаються тарифи, при цьому запускаючи інфляцію, але коаліція забуває заспокоювати і казати, що все в порядку і все іде за планом.

Чому ми не чуємо правдивої інформації з приводу невчасної виплати пенсій, критичною ситуацією в Пенсійному фонді, зниженням надходжень від ЄСВ? Де ж ваше обіцяне зростання економіки і чого чекати на кінець року? І чи не буде наступний уряд заручником ситуації, яку створила ця коаліція. Рейтинг – це оцінка людей: як вони жили у 2008 році і як живуть сьогодні.

Вадим Івченко, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 6 серпня 2018р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова