Вадим Івченко: Пріоритети влади ми побачимо в бюджеті на наступний рік

Цифри на тарифи, субсидії, зарплати медикам та освітянам, на зростання зарплат і пенсій чітко вкажуть на те, який соціально-економічний курс планує влада на наступний рік.

Таке переконання висловив заступник Голови партії «Батьківщина», народний депутат Вадим Івченко в ефірі телеканалу LIVE.

«В Бюджетному кодексі будемо бачити, чи йдемо ми по шляху децентралізації, чи все ж таки централізації. Кому виділятиметься більше коштів – центру чи місцевим бюджетам. Тому цілком імовірно, що буде певна «боротьба» між державою та органами місцевого самоврядування. І головні питання для людей це, звичайно, тарифи, мінімальна пенсія, індексації, зарплати бюджетникам, субсидії. Було б дуже важливо зрозуміти, звідки, з якої статті доходів плануються ці виплати», – зауважив парламентар.

Водночас він зазначив, що пріоритетні напрями в бюджеті стануть зрозумілими лише після ухвалення змін до Податкового кодексу.

«Одіозний законопроєкт №5600 про внесення змін до Податкового кодексу та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень, яким бізнес заганяють «в тінь», фермерів зганяють з землі, посилюється податковий тиск на малий бізнес тощо, влада буде продавлювати у найкоротші терміни. Саме на основі закладених у цьому документі норм мають складатись цифри бюджету. Тому в першому читанні бюджету будуть винятково слайди та декларації, а робочий бюджет верстатиметься лише після ухвалення Податкового кодексу. Тоді ж зможемо проаналізувати, на що влада робить ставку і які напрями політики у неї в пріоритеті», – наголосив Вадим Івченко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова