Вадим Івченко: Потрібно перенести вектор підтримки держави саме на людей

29 серпня в Миколаєві Юлією Тимошенко було ініційовано проведення Міжрегіонального форуму «Новий аграрний курс України». Що змінить він для аграріїв?

Про це у коментарі «Вечірні Вісті» народний депутат від «Батьківщини» Вадим Івченко.

По-перше, потрібно перенести вектор підтримки держави саме на людей: аграріїв, фермерів, селян.

По-друге – маємо невідкладно впорядкувати питання з сільськогосподарською землею – завершити її інвентаризацію.

Серед пріоритетів аграрного курсу – розвиток сімейного фермерства, створення нових робочих місць, викорінення такого ганебного явища як рейдерство та демонополізація всіх підприємств в аграрному секторі.

Проводячи форум, лідер «Батьківщини» чітко наголосила, і ми маємо це розуміти, що від реформи лише однієї галузі в країні істотних змін не відбудеться. Адже викорінити рейдерство можливо лише тоді, коли наша правоохоронна система запрацює в інтересах людей, судова – каратиме злочинців. А владна верхівка не почуватиметься безкарною і неосудною!

Маємо змінювати всю систему в країні.

Форум скликався не для того, аби розповісти як і що ми можемо зробити. Це нарада, де ми чітко дослухаємося до побажань та прагнень аграріїв, представників «Аграрного союзу України», Всеукраїнської аграрної ради, експертів та науковців, які виступили на ньому та висловили свої сподівання від Нового аграрного курсу. Говорили як про зміну діючої Конституції, так і про конкретні галузеві речі, зокрема про податок з одного гектара, передачу земель територіальним громадам, необхідності того, аби наділами володіли люди, які на них працюють.

Особливий наголос зробили доповідачі на тому, що в нашій програмі ґрунтовно прописані питання фінансово-кредитної політики, які зараз взагалі не вирішуються. Сьогодні уже не маємо права на помилку. В країни немає такого права!

Ми разом пишемо правила, за якими держава зможе розвиватися та вирватися з корупційного болота. І тільки від нас залежить, чи розпочнемо ми ці правила втілювати, або будемо і надалі занурюватися в безкарність, безвладдя, корупцію та бідність.

Вадим Івченко, народний депутат від «Батьківщини», «Вечірні Вісті», 3 вересня 2018р.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова