Вадим Івченко: Потрібно негайно покласти край рейдерським захопленням фермерських підприємств

Сьогодні вночі на фермерське господарство «Едельвейс», що працює у місті Буринь Сумської області, було здійснено напад.

П’ятеро невідомих увірвались на територію, зв’язали та побили охорону. Зламано сейфи підприємства та викрадено 53 тисячі гривень. Також забрані комп’ютерні сервери господарства. За словами керівника господарства Віктора Ладухи, один з охоронців зараз у важкому стані знаходиться в лікарні.

Це те, про що неодноразово казала «Батьківщина»! Ще не встигло висохнути чорнило, яким президент підписав закон про продаж української землі, бандитські напади та рейдерські захоплення фермерських підприємств почали діяти з новою силою! Сьогодні обкрадено підприємство, де є охоронці… Що ж казати про сімейні ферми – де лише батьки та діти… Чи пенсіонери? Чи зможуть вони чинити спротив, коли їм дадуть підписати договір купівлі-продажу земельних ділянок? Питання риторичне.

Як можна було відкривати ринок землі, без вирішення багатьох нагальних питань – в країні сьогодні практично недієздатна правоохоронна та судова системи, до кінця не наповнений земельний кадастр, а кожен власник землі не впевнений, що у нього цю землю якимось чином не відберуть!

Щодо бандитського нападу на господарство Віктора Ладухи, то від «Батьківщини» звертаємось до правоохоронних органів взяти пошук злочинців під свій контроль! Адже це найбільше бюджетоутворювальне підприємство Буринської ОТГ! І це вже не перший напад на господарство. Попередній, який було скоєно три роки тому, так і не було розкрито!

Нагадаю, по всій країні працюють антирейдерські штаби, які на прохання селян створила «Батьківщина». Вони забезпечують правовий захист селян; оприлюднення фактів незаконного захоплення сільськогосподарських земель та прізвищ посадовців – суддів, державних реєстраторів, працівників прокуратури, правоохоронних структур, представників місцевих адміністрацій, які причетні до земельного рейдерства.

Вадим Івченко, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 8 травня 2020 року.

 

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова