Вадим Івченко: Почуйте людей, вони проти розпродажу української землі!

Активізація збройної агресії Росії на окупованих територіях вчергове підтверджує тезу про те, що в таких умовах продавати українську землю неприпустимо.

Про це заявив народний депутат від «Батьківщини» Вадим Івченко під час виступу з трибуни Верховної Ради.

«Сьогодні шириться інформація про те, що деякі політичні сили торгуються з приводу своїх правок, аби швидше провести ринок землі. А я не вірю. Я не вірю в те, що ми як опозиція подавали правки задля того, щоб від них відмовлятися. Я вірю в здоровий глузд і вірю в те, що ми будемо стояти до кінця, адже будь-які кадрові посади не варті того, щоб позбавляти Україну та українців наших чорноземів, позбавляти фермерів можливості бути господарями на власній землі», – наголосив Вадим Івченко.

Парламентар зауважив, що земельний закон, який нахабно протягує влада, позбавить людей можливості розвивати дрібний аграрний бізнес. Після ухвалення такого документа, переконаний Вадим Івченко, відбудеться повна корпоратизація аграрного сектору України.

«Сьогодні відбувається маніпуляція з кількістю гектарів в одні руки. Кожен фермер та кожен аграрій знає, що неможливо казати про те, що тільки 10 тисяч гектарів продаватимуть в одні руки. В умовах того, що вводяться юридичні особи та можливість продавати юридичні права, без пов’язаних осіб, одна фізична особа зможе бути власником і 10, 20, 50 тисяч гектарів. Ми закликаємо «слуг народу» добре подумати, перш ніж натиснути зелену кнопку», – зазначив політик.

Вадим Івченко наголосив, що лише люди можуть вирішувати долю української землі на всеукраїнському референдумі, а пропрезидентська монобільшість замість відстоювати інтереси міжнародних аферистів, повинна дослухатися до думки українців.

«Нам хотілося б, щоб ви слухали. Щоб ви слухали всіх тих, хто сьогодні захищає і закликає не продавати українську землю, й  запитали в людей їхню думку на референдумі. І я впевнений у здоровому глузді інших політичних сил», – резюмував Вадим Івченко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова