Вадим Івченко: Парламент ніяк не може розглянути законопроект щодо протидії рейдерству

У той час, коли в Україні процвітає рейдерство, Верховна Рада ніяк не може розглянути важливий законопроект щодо протидії рейдерству (№8121).

Про це з трибуни парламенту сказав народний депутат від фракції «Батьківщина» Вадим Івченко.

«Найбільш цинічний вид рейдерства — це коли без пояснень і законних прав з поля або з елеватора відбираються врожаї, коли перереєстровують договори, пересіюють поля», – зауважив він.

Водночас, за словами політика, Верховна Рада ніяк не може зібрати політичну волю і розглянути законопроект щодо протидії рейдерству.

Як наголосив Вадим Івченко, найбільш ганебним є те, що в рейдерстві замішані народні депутати.

«Учора до парламенту приїжджали фермери з Подільського району Одеської області. Вони звертались до депутатів та засобів масової інформації з проханням про допомогу. І висунули звинувачення у «кришуванні» рейдерства в області одному із заступників президентської фракції – Олексію Гончаренко», – зазначив народний депутат.

Представник «Батьківщини» закликав депутатів різних фракцій та коаліцій парламенту, особливо тих, які дотичні до аграрного сектору, засудити причетного до рейдерських захоплень Олексія Гончаренка.

«Звертаюсь до всіх. Це не повинно відбуватись! Звертаюсь до аграріїв пропрезидентської фракції з проханням засудити такі дії. Закликаю всіх разом включатись та допомагати фермерам. «Батьківщина» вже долучилась до захисту фермерів», – підсумував Вадим Івченко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова