Вадим Івченко: Нова влада створить всі умови для розвитку агросектору України

Пріоритетними завданнями нової влади мають стати відстоювання інтересів українського селянства, створення максимально комфортних умов для молоді та напрацювання законодавчої бази, яка сприятиме розвитку аграрного сектору економіки України.

Про це зазначив народний депутат від партії «Батьківщина» Вадим Івченко під час робочого візиту на Сумщину.

За його словами, державна політика щодо невеликих агропромислових фермерських господарств призводить до знищення села та зменшення кількості виробників сільськогосподарських товарів.

«Аграрний сектор сьогодні є авангардом економіки. Правильне ставлення до його розвитку дозволить подвоїти і навіть потроїти наше ВВП. Це будуть додаткові кошти в бюджет на виплату заробітних плат, пенсій, а також можливість запровадити різні інвестиційні проекти», – переконаний Вадим Івченко.

Для того, щоб стимулювати розвиток сільського господарства та налагодити ефективний механізм управління АПК, на думку політика, важливо на державному рівні забезпечити, зокрема, підтримку амбітної молоді.

«Молоді спеціалісти-випускники мають отримати перше робоче місце, гідну зарплату. Також обов’язково потрібно вирішувати і житлове питання. Це може бути довгострокове кредитування з відшкодуванням відсоткової ставки державою, або інші стимули. Наприклад, для тієї молоді, яка залишатиметься в сільській місцевості, можна полегшити отримання земельного паю, а для бажаючих створити своє фермерське господарство – державна фінансова допомога. Завдяки цьому розвиватиметься і мережа поселень, зростатиме народжуваність», – зазначив парламентарій.

Окрім того, розвиток аграрної сфери неможливий без продуманої кадрової політики, зауважив Вадим Івченко.

«Щороку кадровий попит на спеціалістів аграрних спеціальностей зростає. Головне завдання для нової влади – створити всі умови для молоді, щоб вони працювали в Україні, а не виїжджали за кордон у пошуках вищої зарплати та кращих умов життя. І я вірю, що зовсім скоро ситуація з можливістю для молоді реалізувати себе зміниться», – пообіцяв народний депутат.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова