Вадим Івченко: Необхідно підтримати людей, які працюють на землі

«Батьківщина» підтримала у першому читанні законопроєкт № 3295 «Про внесення змін до закону про державну підтримку сільського господарства та інших законів щодо функціонування Державного аграрного реєстру».

«Що найбільше дошкуляє аграрію? Паперова тяганина, стояння в чергах, спілкування з чиновниками, поїздки в район за кожним папірцем, додаткові витрати на дорогу та довідки. Сьогодні ми маємо змогу змінити цю ситуацію за допомогою цифрових технологій. Аграрій автоматично зможе отримувати підтримку. Особливо це полегшить доступ до держпідтримки для маленьких або середніх сільгосптоваровиробників, адже більшість подібних господарств не мають в штаті юристів або інших спеціалізованих кваліфікованих кадрів, які б цим займались постійно. Це є додаткові витрати для сімейних та невеликих агропідприємств», – наголосив заступник Голови партії «Батьківщина» Вадим Івченко під час обговорення документу у Верховній Раді.

Він також зауважив, що до другого читання депутатами фракції будуть подані правки, «щоб знизити можливість зрівнялівки при наданні підтримки».

«Радію тому, що ми сьогодні вписуємо в цей реєстр одноосібні господарства. Завдяки цьому ми матимемо змогу розуміти, хто та що сьогодні вирощує. Це також буде відповідати директивам Європейського союзу, який ставить відповідні вимоги до якості, безпечності та простежуваності сільськогосподарської продукції. І, звісно, будемо вносити правки для того, аби цей законопроєкт був якісним і служив для підтримки людей, які працюють на землі!» – підсумував Вадим Івченко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова