Вадим Івченко: Миротворці можуть з’явитись на Донбасі лише на умовах України

Миротворці ООН мають з’явитись на Донбасі, але лише на умовах України.

Про це заявив народний депутат фракції «Батьківщина» Вадим Івченко в прямому ефірі телеканалу ZIK.

«Світ вже втомився від конфлікту на Донбасі. Підприємці європейських країн тиснуть на уряди своїх держав, щоб завершити протистояння на сході України. Для них важливо лише відновлення торгівлі. Натомість для України, насамперед, важливий безпековий інтерес», – наголосив він.

Політик зазначив, що це можливо зробити лише тоді, коли міжнародна миротворча місія не просто захистить місію ОБСЄ, а й перетвориться на повноцінну миротворчу операцію. Тобто контролюватиме всю тимчасово окуповану територію, а головне – українсько-російський кордон, через який під її контролем до Росії мають бути виведені всі російські найманці та озброєння, сказав Вадим Івченко.

На переконання парламентарія, відповідне питання почне вирішуватись лише після проведення виборів в Україні.

«Після запровадження санкцій Росія зацікавлена хоч якимось чином рухатись в цьому процесі, але все ж таки намагатиметься діяти виключно на своїх умовах. А тому допомога Україні в запровадженні миротворчої місії на Донбасі має йти за підтримки США, ООН та європейських країн», – підсумував Вадим Івченко і нагадав, що Юлія Тимошенко ще рік тому пропонувала всі етапи миротворчої операції прописати в резолюції ООН.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова