Вадим Івченко: Міністерство агарної політики може взяти на себе розвиток сільських територій

Відновлене Міністерство агарної політики, окрім повернення всіх доліквідаційних функцій, повинно подбати про розвиток сільських територій. Про це в інтерв’ю УНН розповів народний депутат Вадим Івченко.

«Це міністерство повинне займатися, крім продовольчої безпеки й аграрної політики, ще й розвитком сільських територій. У нас ніхто цим не займається. А розвиток сільських територій включає все: мережі фельдшерсько-акушерських пунктів, амбулаторій, доступу до якісної шкільної освіти та медицини, питання громадського транспорту тощо», – вважає Івченко.

Разом із тим, він пояснив, що з міркувань пришвидшення створення Мінагрополітики, зараз поки що не наполягає на включенні цієї сфери діяльності в функціонал відомства.

«Я цю дискусію зараз не підіймаю, бо затягнеться тоді відновлення Мінагрополітики. Тому ми разом із аграрними асоціаціями – а там їх майже 26 – прийняли рішення, що ми наполягаємо на відновленні міністерства у тих функціях і повноваженнях, які було до ліквідації у 2019 році», – наголосив Івченко.

Нагадаємо, раніше Івченко розповів, що відновлене Міністерство аграрної політики та продовольства повинне слугувати інтересам фермера та сільгосптоваровиробника, щоб кожному з них було зручно отримати швидкі послуги в одному місці.

Також раніше на засіданні аграрного комітету народний депутат Івченко виступив за відновлення всіх доліквідаційних функцій Міністерства агрополітики.

Вадим Івченко, народний депутат від «Батьківщини», УНН, 8 лютого 2021 року

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова