Вадим Івченко: Люди праці мають відчувати захист держави

Влада мусить дослухатися до людей та спрямувати всі зусилля на захист прав працівників

Про це заявив народний депутат від «Батьківщини» Вадим Івченко під час виступу на комітетських слуханнях на тему: «Сучасний стан українських профспілок. Потреба у перезавантаженні соціального/публічного діалогу».

«Після засідання уряду прем’єр-міністр Гончарук сказав, що людина – пріоритет уряду. Але з огляду на той турборежим, коли монобільшість ухвалює винятково «свої» закони, з огляду на підготовлений законопроєкт про працю, стає зрозуміло, що твердження прем’єра – це всього лиш слова», – обурився Вадим Івченко.

Парламентар зауважив, що Трудовий кодекс повинен захищати права робітників та в жодному випадку не суперечити діяльності профспілок, які відстоюють інтереси людей праці.

«Нам не можна допустити безправ’я працівників перед роботодавцями та знищення профспілок як органу. Профспілковий рух підсилює захист кожної людини. Я за те, щоб ви подивилися на ті проєкти Трудового кодексу, які були напрацьовані минулим комітетом, щоб була створена робоча група задля того, щоб поєднати пропозиції. Підсилюймо роль працюючої людини, для того щоб вона була захищена. Слухаймо те, що говорять роботодавці, те що говорять профспілки, а головне чуймо один одного», – резюмував Вадим Івченко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова