Вадим Івченко: Країна змінилась, але ставлення до людей влада змінювати не хоче

У вівторок, під час мітингу ФОПів під Радою відбувались надзвичайно прикрі та ганебні події – десятки побитих, 74 затриманих, двоє жінок отримали переломи кінцівок, два чоловіка зникли безвісти. Неприпустимо, щоб влада закривала очі на все, що відбувається.

Про це під час виступу з трибуни Верховної Ради заявив заступник Голови партії «Батьківщина» Вадим Івченко.

Він також повідомив, що  керівництву SaveФОП висунуті звинувачення за статтею 294 ч.1 «організація масових заворушень», які мають намір перекваліфікувати на ч.2 з засудженням від 7 до 15 років!

«Ця стаття за історію незалежної України застосовувалась лише три рази й за керівництва МВС Захарченко. Країна змінилась, але ставлення влади до людей не хочуть змінювати!» – зазначив депутат.

Парламентар під час виступу висловив прохання до керівництва МВС і Верховної Ради.

«Користуючись нагодою, від себе особисто і своєї політичної сили прошу: закрити всі кримінальні справи, які є політично вмотивованими; допустити адвокатів до затриманих; ухвалити закон, який вимагають фізичні особи-підприємці. Також від керівництва МВС просимо надати відповідь – що зараз із людиною, яку вчора спочатку били біля Ради, а потім вона взагалі зникла», – закликав Вадим Івченко.

Крім того, депутат запропонував Голові Верховної Ради провести спільну нараду з керівництвом МВС для того, аби з’ясувати, чому все це трапилось, чому МВС почало використовувати силу проти мирних громадян, а також домовитись про звільнення всіх затриманих.

«Ми, депутати, представляємо людей, і тих, які стояли під Верховною Радою, теж!» – підсумував Вадим Івченко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова