Вадим Івченко: Кожна поправка до земельного закону повинна бути розглянута

Комітет Верховної Ради з питань аграрної та земельної політики повинен працювати згідно з регламентом та опиратися на вимоги підписаного Меморандуму, щоб врахувати всі правки та пропозиції щодо земельного закону, які надійшли від депутатів. Тому підкомітет і робоча група має напрацювати нову таблицю правок і лише після цього виносити їх на розгляд Комітету.

Про це повідомив народний депутат від «Батьківщини» Вадим Івченко після засідання комітету у четвер, 26 грудня.

«Вже півтора місяця аграрний комітет елементарно не може підготувати таблицю правок, з якою мають працювати депутати. Правки об’єднуються, роз’єднуються, зникають, з’являються нові… Опозиційні депутати на засіданні комітету запропонували зробити перерву до суботи та дати завдання підкомітету спільно з робочою групою врешті підготувати та затвердити таку таблицю.  Лише після цього можна розпочинати її розгляд на засіданні аграрного комітету», – наголосив народний депутат.

Вадим Івченко зауважив, що розгляд поправок має відбуватися з дотриманням регламенту й тими вимогами, які вказані в Меморандумі.

«В ньому чітко прописано, що засідання комітету має регламент, а депутати виступають по своїх правках. Я вважаю, що кожен депутат має право побачити свої правки у погодженій таблиці. Звісно, якщо є ідентичні правки, то їх можна об’єднати. Щодо терміну розгляду цих правок – це винятково питання регламенту», – резюмував Вадим Івченко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова