Вадим Івченко: Команда президента на старті року свині «підсунула свиню» аграріям

Рекомендації Державної фіскальної служби не відшкодовувати ПДВ під час експорту зернових, технічних, бобових та інших культур обернуться катастрофічними втратами для українських аграріїв.

Так народний депутат від «Батьківщини» Вадим Івченко прокоментував скандальне рішення влади, яке збурило українських землеробів.

«Команда Порошенка вкотре «підсунула фермерам свиню». У разі ухвалення «новацій» збитки аграрних підприємств можуть сягнути 50 мільярдів гривень! Хоча лише пропозиціями фіскальна служба не обмежилась — вже зараз відбувається затримка у відшкодуванні ПДВ. При тому що в минулому році не відшкодувати ПДВ пропонувалось лише технічнім культурам», – пояснив парламентар.

Івченко наголосив, що «Батьківщина» виступає за комплексне вирішення питання легалізації зернових та технічних культур. Але все це має відбуватись не за рахунок легального сільгоптоваровиробника.

«У рік проведення виборів влада завжди не гребувала дрібним грабунком підприємців. Але те, що сьогодні робиться командою Порошенка, виходить за всі межі. Галузь, яка забезпечує одну шосту ВВП, 40% валютної виручки, є однією з найбільших працедавців та однією з найбільших платників податків у країні чомусь – не в пріоритеті у влади», – обурився Вадим Івченко.

За його словами, нераціональне використання державної підтримки та постійний тиск влади призведе до мільярдних збитків, тінізації аграрного сектору і недоотримання коштів до бюджетів всіх рівнів.

«Результат цих новацій – погіршення економічного клімату в країні!» – прогнозує представник «Батьківщини».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова