Вадим Івченко: Іноземні компанії цікавляться інвестиціями в українські підприємства на альтернативних джерелах енергії

Черговий робочий день у США приніс багато цікавих зустрічей. Відбулись перемовини з представниками великого американського фінансового фонду Barings, який вже зараз інвестує в компанії з України, що вийшли на світовий ринок ІРО, відкриває їм кредитні лінії, а також всіляко підтримує. Фонд зацікавився нашими пропозиціями щодо інвестування в Україну. 

Є вже навіть конкретні кампанії, які виявили бажання будувати в Україні заводи, що працюватимуть на альтернативних видах енергії (маю на увазі відходах сільгоспвиробництва). А це – додатковий заробіток для фермерів та сільгосптоваровиробників, не кажучи вже про покращення екологічної ситуації.

Друга зустріч відбулась зі швейцарською компанією  Clariant, яка займається альтернативними джерелами енергії. Обговорювали можливі інвестиційні кейси. Зустрівся також з інвестбанкірами Advantage фонду.

Після перельоту у Вашингтоні відбулась зустріч з Development Finance Corporation (DFC) Калебом МакКері. Є цікаві розробки до реалізації. Залишається лише виконати «домашнє завдання», яке запропонували майже всі зацікавлені в інвестиціях в Україну компанії. Адже країн, бажаючих залучити інвестиції, надзвичайно багато!

Вадим Івченко, заступник Голови партії «Батьківщина», Facebook, 27 жовтня 2021 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова