Вадим Івченко: Боротьба за українську землю триває – «Батьківщина» вимагатиме від аграрного комітету розгляду всіх депутатських правок

Попри святковий настрій, який панує в країні, депутати продовжують захищати права українців бути господарями на власній землі. Під час засідання робочої групи парламентського комітету з питань аграрної та земельної політики «Батьківщина» буде відстоювати принципову позицію та наполягатиме на внесенні всіх депутатських пропозицій у зведену таблицю.

Про це заявив народний депутат від «Батьківщини», член аграрного комітету Вадим Івченко напередодні засіданням робочої групи.

«Сьогодні депутати комітету отримали зведену таблицю правок і пропозицій до законопроєкту №2178-10 про ринок землі, в якій знову зникло понад дві тисячі правок у порівнянні з таблицею, яку надали у вівторок 24 грудня, де було понад чотири тисячі правок. Принципова позиція «Батьківщини» полягає в тому, щоб кожен депутат міг побачити свої поправки у зведеній таблиці та озвучити їх. Саме тому ми будемо виносити питання про те, що маємо отримати підтвердження, чому і які правки були прибрані, та хто за це понесе відповідальність», – наголосив Вадим Івченко.

Нагадаємо, що «Батьківщина» закликала НАБУ розслідувати корупцію при проштовхуванні закону про розпродаж землі.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова