Вадим Івченко: Безпека працівників та учнів у закладах освіти не повинна залежати від спроможності окремого місцевого бюджету

На забезпечення закладів середньої освіти в країні засобами індивідуального захисту, антисептиками тільки на один робочий день необхідно щонайменше 137 мільйонів гривень. А для придбання хоча б 2 безконтактних термометрів на школу ще орієнтовно 42,5 мільйони гривень.

І всі ці кошти, скоріш за все, за думкою урядовців, мають забезпечувати місцеві бюджети (які, до речі, на 2020 рік вже сформовані і не мають додаткових фінансових ресурсів)!

І я додам, що йдеться не тільки про великі міста, але й про невеличкі за чисельністю жителів громади, для яких такі суми – непідйомний тягар! Крім підтримки закладів освіти на сьогодні потребує суттєвої фінансової допомоги й охорона здоров’я на місцевому рівні.

Асоціація міст України надіслала мені листа, в якому наголошує, що забезпечення стійкого функціонування об’єктів освіти, безпечних умов перебування дітей та працівників в закладах освіти не може залежати від спроможності окремого місцевого бюджету!

Повністю з цим погоджуюсь! Безпека дітей – це пріоритетне завдання!

Вадим Івченко, заступник Голови партії «Батьківщина», Facebook, 31 серпня 2020 року.

 

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова