Вадим Івченко: Безконтрольне завезення пестицидів та агрохімікатів й використання їх в нашій країни погіршить екологічну ситуацію

Сьогодні виступив в підтримку постанови 2289-П  про скасування рішення Верховної Ради проєкту Закону «Про пестициди та агрохімікати». Вважаю, що цим законопроєктом влада не тільки порушує ряд статей Конституції України, він наражає на небезпеку жителів країни. 

Науковцями давно доведено: чим більша кількість використаних пестицидів на конкретних територіях, тим вищі там показники смертності, онкологічної, серцево-судинної, інфекційної та іншої захворюваності. І Україна серед лідерів по смертності населення від забруднення довкілля, адже сьогодні ми живемо серед «великого поля», яке все частіше поливається пестицидами.

Саме тому, безконтрольне завезення невідомих речових і використання їх в нашій країни ще більше погіршить екологічну ситуацію!

Останній сумний довід – на території «Асканія-Нова» понад дві тисячі червонокнижних птахів загинуло через отруєння пестицидами…

На жаль, постанова не набрала навіть 100 голосів від депутатів.

Вадим Івченко, заступник Голови партії «Батьківщина», Facebook, 16 липня 2021 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова