Вадим Івченко: Без оновлення уряду шанс на оздоровлення економіки та виведення країни з кризи – нульовий

Минув рік роботи «ефективного уряду» Шмигаля. Уряду, який розпочав свою роботу з подвійного провалу програми діяльності у Верховній Раді. І, як кажуть, як ви човен назвете, так він і плисти буде – той самий результат ми побачили майже у всіх напрямках його роботи. 

Провалено все що можливо:

  • економіка летить у прірву,
  • зниження промислового виробництва за рік майже на 6%,
  • падіння валового внутрішнього продукту України за підсумками 2020 року становило 4,2%,
  • дефіцит бюджету 218 млрд гривень,
  • сукупний державний борг України виріс до 2,56 трлн грн, або 90,7 млрд доларів. Провалена робота з підтримки населення та підприємств під час локданунів, повністю відсутньою була діяльність з лобіювання власного виробника на міжнародних ринках.

Медична галузь, яка в усьому світі цього року отримала безпрецедентну увагу та підтримку урядів, – в Україні залишається другорядною. Адже кошти з ковідного фонду, за який одноголосно голосували депутати, було забрано та розпорошено на так зване «велике будівництво доріг».

Провалена вакцинація стала найболючішою краплею в терпінні українців. Останні данні щодо підтримки дій урядовців свідчать – близько 60% опитаних підтримали б відставку Кабінету Міністрів.

Люди дали свою оцінку. Без оновлення уряду шанс на оздоровлення економіки та виведення країни з кризи – нульовий. Досить вже експериментувати з «креативними» новими обличчями! Час довірити країну професіоналам. А «самокатчики» та «ефективні управлінці» мають пити у минуле.

Вадим Івченко, заступник Голови партії «Батьківщина», Facebook, 9 березня 2021 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова