Вадим Івченко: «Батьківщина» закликала уряд вжити конкретних кроків для протидії агресії Росії

Фракція «Батьківщина» виступила з заявою, у якій закликала президента України та уряд вимагати від країн-гарантів Будапештського меморандуму, а також країн-партнерів не визнавати анексії Донбасу і посилити економічні та політичні санкції щодо Росії, у зв’язку з визнанням нею квазіреспублік незалежними. А також закликала активізувати усі дипломатичні майданчики, аби отримати реальні гарантії підтримки України щодо непорушності територіальної цілісності. 

Про це в кулуарах Верховної Ради заявив заступник Голови партії «Батьківщина» Вадим Івченко.

Він підкреслив, що ми сьогодні маємо чітко розуміти, від кого і на яку підтримку можемо розраховувати.

«Це для нас Росія – агресор. Для інших країн – це економічні й торговельні партнери, величезний ринок збуту, постачальник газу тощо. Тому я не вірю в жорсткі санкції. Кожна країна діє у своїх національних інтересах, а ми маємо зробити все можливе на дипломатичному фронті, аби донести, що Україна відстоює не тільки свої кордони, але й слугує бустером між неконтрольованою агресивною диктаторською країною та європейським цивілізованим світом», – наголосив він.

Також парламентар нагадав, що окрім військової теми потрібно не забувати й про економічні складові життя країни.

«Те, що ми бачимо сьогодні, не дає приводів для оптимізму. Інвестори виходять з України, економічна ситуація погіршується, робочі місця скорочуються, корупція посилюється. Усе це впливає на нашу економічну безпеку. Сильна держава – це економічно міцна країна! І Верховна Рада, і уряд повинні постійно працювати над тим, аби ситуація була стабільною та прогнозованою!» – наголосив Вадим Івченко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова