Вадим Івченко: «Батьківщина» продовжуватиме збір підписів для проведення референдуму по ринку землі

Партія «Батьківщина» продовжуватиме збір підписів для проведення референдуму по ринку землі, який розпочався ще до запровадження карантину.

Про це заявив заступник Голови партії»Батьківщина», народний депутат Вадим Івченко в ефірі телеканалу «Україна 24».

“Майже рік тиснула опозиція задля того, аби президент все ж зважився на подання законопроєкту про референдум. Утім, «Батьківщина» вже заявила про певні застереження щодо його норм. По-перше, це відсутність критеріїв, за якими буде проводитись референдум, адже не зрозуміло, що мається на увазі під питаннями державного значення. По-друге, норми перехідних положень, в яких заявлено, що через референдум можна скасовувати закони лише після 1 січня 2022 року. Ми обов’язково будемо прискіпливо його вивчати та визначатись з голосуванням», – зауважив парламентар.

Вадим Івченко наголосив, що заяви монобільшості щодо загальнонаціонального обговорення цього законопроєкту не відповідають дійсності.

«Коли мої колеги з монобільшості розповідають про загальнонаціональне обговорення цього законопроєкту, то хочеться запитати – де вони відбувались? Напевно, десь в одному кабінеті на Банковій невеликою кількістю людей. Нагадаю, коли Юлія Тимошенко започатковувала «Новий курс», то такі обговорення відбувались на всіх можливих майданчиках, за участі експертів, асоціацій та спілок, науковців, парламентарів, засобів масової інформації тощо», – наголосив народний депутат.

Вадим Івченко нагадав, що механізм проведення референдуму був і раніше, і «Батьківщина» двічі збирала необхідну для його проведення кількість підписів.

«На жаль, ні попередній президент, ні підконтрольне тоді йому ЦВК ніяк не відреагувало на народні вимоги. Не було закону про референдум, де були б прописані тактичні кроки, не було відповідальності за відмову у його проведенні. Але ми не будемо зупинятися й збиратимемо підписи задля проведення референдуму по ринку землі!» – запевнив Вадим Івченко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова