Вадим Івченко: «Батьківщина» підтримує боротьбу Саакашвілі проти корупційної влади

Протягом президентства Петра Порошенка спостерігається тенденція тиску і переслідування опозиції. І сьогодні подразником для влади став Міхеїл Саакашвілі.

Про це заявив в ефірі телеканалу ZIK народний депутат, член фракції «Батьківщина» Вадим Івченко.

«Сьогодні Саакашвілі – це той подразник для влади, який говорить не те, що вона хоче почути. Він роз’яснює людям, що влада корупційна», – сказав він.

На думку Івченка, ситуацію з Саакашвілі потрібно розглядати як певну тенденцію, яка відбувається після приходу Порошенка.

«Спочатку – справа Тимошенко. Тільки вона вийшла з коаліції – почались закиди на рахунок газових справ десятилітньої давнини. Потім взялися за Садового. Львів завалили сміттям, і не факт, що тут винна мерія. Це робилось, аби позиція Садового стала більш лояльною», – нагадав політик.

Парламентар також звернув увагу, що «заяви Саакашвілі щодо законів про Антикорупційний суд, про вибори та позиція проти недоторканності яскраво доводить людям, що сьогоднішня влада є корупційною». І саме тому його підтримує «Батьківщина», пояснив Вадим Івченко.

На переконання депутата, будь яка політична постать, яка йде проти чинної влади, починає отримувати звинувачення та політичний тиск.

«Депутати опозиціонери прискіпливо перевіряються, на них вишукується компрометуючі факти, телефони прослуховуються. Такий же тиск відбувається на незалежні засоби масової інформації, якими намагаються управляти через певні канали або кураторів. І це є факт. У такій країні ми сьогодні живемо», – з сумом констатував народний депутат.

Також він наголосив, що правоохоронні органи не діють в інтересах суспільства і не захищають громадян України: «Правоохоронні органи не позбавлені політичного тиску, а в керівництво призначаються люди, які куруються адміністрацією президента».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова