Вадим Івченко: «Батьківщина» не полишає надії покращити Держбюджет-2022

З огляду на те, як сьогодні монобільшість реагує на правки, які пропонують до проєкту бюджету на 2022 рік опозиційні фракції, коли вони не набирають навіть мінімальної кількості голосів, можна зробити висновок, що державний кошторис вже набув остаточного вигляду.

Про це в ефірі телеканалу «Рада» заявив народний депутат, заступник Голови партії «Батьківщина» Вадим Івченко.

Він, зокрема, наголосив, що фракція «Батьківщина» не полишає надії на те, що здоровий глузд, потреби українців і національні інтереси переважать певні корпоративні заборони в «Слузі народу» на підтримку бюджетних ініціатив від депутатів, які не належать до монобільшості.

«Ми обов’язково закликатимемо депутатів збільшити видатки на соціальний захист населення, в тому числі на субсидії, на оборону, виплати бюджетникам та пенсіонерам, підтримку критично важливих галузей економіки, а також зменшити фіскальне навантаження на бізнес. Адже те, що ми бачимо, це зростання соціальних стандартів лише на папері – мінімальна зарплата на 200 гривень, пенсія на 159, прожитковий мінімум на 196. Це навіть менше інфляції! Наші депутати підготували низку поправок, які ми вимагатимемо внести в бюджет-2022. І лише в разі їх ухвалення  «Батьківщина» буде його підтримувати», – резюмував Вадим Івченко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова