Вадим Івченко: «Батьківщина» готує поправки до бюджету-2021

Депутати фракції «Батьківщина» готують правки до Державного бюджету на 2021 рік. Пріоритетний напрямок – підвищення соціальних стандартів.

Про це під час прямого включення телеканалу «Україна 24» заявив заступник Голови партії «Батьківщина», народний депутат Вадим Івченко.

«Вже зараз цей документ викликає багато запитань і не тільки в депутатів опозиції. Підвищення видатків на утримання Офісів Президента та Генерального прокурора, а також інших силових структур при тому, що «дірка» в бюджеті цього року складає 300 мільярдів гривень, а це – сума бюджету поточного року Пенсійного фонду та Міністерства оборони. Також ми не побачили в цьому документі стимулів для економічного зростання», – зауважив Вадим Івченко.

Він зазначив, що «Батьківщина» вважає пріоритетними питаннями для бюджету 2021 збільшення індексації пенсій, встановлення фактичного прожиткового мінімуму порахованого Міністерством соціальної політики на рівні 4700 грн, а також підвищення інших соціальних стандартів та виплат.

«Як представник аграрного комітету буду вимагати внесення до бюджету норми про збільшення фінансування аграрної галузі до 1% ВВП, як це було обіцяно. Також є правки щодо підвищення зарплат шахтарям, вчителям та медикам. Впевнений – навіть при подібному дефіциті бюджету ці напрямки є пріоритетними для урядовців! І без врахування наших пропозицій «Батьківщина» голосувати «за» за цей бюджет не буде!» – наголосив Вадим Івченко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова