Вадим Івченко: Аграріям треба повернути бюджетне відшкодування ПДВ на олійні культури

«Батьківщина» наполягатиме на включенні до порядку денного в четвер, 21 грудня, законопроекту №7403 щодо скасування ухваленої в Податковому кодексі правки про невідшкодування ПДВ при експорті олійних культур.

Про це в кулуарах Верховної Ради, коментуючи порядок денний, повідомив народний депутат від фракції Вадим Івченко.

«Скасування бюджетного відшкодування ПДВ при експорті олійних культур – це груба помилка, яку парламент допустив 7 грудня під час голосування за зміни до Податкового кодексу. Бюджетне відшкодування ПДВ при експорті олійних культур має бути повернуто. Люди засіяли відповідні культури, а їм заднім числом скасовують це відшкодування», – зазначив він.

До того ж, на переконання політика, треба провести внутрішнє розслідування щодо того, яким чином ця помилка в Податковому кодексі виникла.

Вадим Івченко також наголосив, що «Батьківщина» вимагатиме поставити в порядок денний та проголосувати за законопроект №7403, який  убезпечує аграріїв від отримання збитків.

«Цей законопроект підготовлений у співпраці з аграріями, підтриманий Аграрним комітетом і представлений на Аграрному віче 19 грудня сільгосптоваровиробникам. Ми вимагатимемо поставити його сьогодні в порядок денний, щоб кожна фракція мала змогу показати, як вона ставиться до аграрного сектору», – підсумував народний депутат від «Батьківщини».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова