В Одесі зловмисники обстріляли авто депутата облради від «Батьківщини»

В Одесі невідомі обстріляли автівку депутата Одеської облради, заступника голови фракції «Батьківщина» Сергія Петровського.

Про це повідомили в прес-службі Одеського обласного партосередку.

Інцидент стався сьогодні вночі на вулиці Кузнечній у центрі міста. Невідомі вистрілили у скло з боку водійського сидіння, постраждалих немає.

На думку Сергія Петровського, цей злочин пов’язаний з його політичною діяльністю, адже напередодні президентський виборів і на тлі останніх рейтингів влада намагається тиснути на «Батьківщину» будь-якими методами.

«В Одеській облраді я очолюю постійну комісію з питань транспорту, зв’язку та морегосподарського комплексу. Наша фракція завжди відстоює інтереси громади Одещини та має принципову позицію у соціально важливих питаннях. Тому я не виключаю, що цей інцидент пов’язаний з моєю політичною діяльністю. Минулого року стався замах на керівника нашої фракції Олега Радковського, ще раніше – на нашого депутата Чорноморської міськради Василя Бугайчука – в обох випадках замовників досі не знайшли», – обурився депутат облради.

Він не виключає, що до злочину можуть бути причетні жителі міста Чорноморськ, адже Сергій Петровський є головою наглядової ради Чорноморського судноремонтного заводу і, за його словами, у підприємства є суперечки з міською владою, яка постійно «вставляє палиці в колеса» роботі підприємства.

«У нас є великі інвестори, готові вкладати серйозні інвестиції в розвиток підприємства, що є одним з містоутворюючих для Чорноморська, однак з боку міської влади ми бачимо постійний опір. Окрім того, напередодні президентських виборів влада не соромиться залякувати представників  «Батьківщини» по всій країні», – зазначив Сергій Петровський.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова