Усупереч закону ТВК вирішила переглянути результати виборів у Таїровській ОТГ на Одещині

На Одещині в Таїровській ОТГ члени тервиборчкому вирішили перерахувати голоси після перемоги Тимура Хасаєва на посаду голови громади, який балотувався за підтримки «Батьківщини».

Про це повідомила прес-служба Одеської обласної парторганізації.

За словами першого заступника голови Одеської обласної «Батьківщини» Сергія Веселова, таке рішення Таїровська виборча комісія ухвалила після візиту до ТВК народного депутата Василя Гуляєва від партії «Відродження». Парламентарій тиснув на членів комісії, безпідставно вимагаючи здійснити перерахунок голосів,  зауважив Веселов.

«Василь Гуляєв прийшов на засідання ТВК і сказав, що члени комісії мають перерахувати голоси. Не було жодної заяви, не було пояснення, чому треба робити перерахунок. І комісія ухвалила рішення про перерахунок», – обурився перший заступник голови Одеської обласної «Батьківщини».

Він додав, що відповідне рішення ТВК ухвалила вже після прийняття всіх документів та підсумкових протоколів, до яких члени комісії не мали жодних зауважень.

«Дії ТВК ідуть врозріз із законом. Спочатку вони не виконали рішення судів, які зобов’язали зареєструвати кандидатом на голову Таїровської ОТГ від «Батьківщини»  Хасана Хасаєва, батька Тимура Хасаєва. А зараз члени комісії вирішили перерахувати голоси на всіх дільницях, де попередньо перемагає Тимур Хасаєв, хоча це суперечить законодавству України», – наголосив Сергій Веселов.

Він зазначив, що жителі Таїровської громади обурені таким розвитком подій, багато з них сьогодні зібралося під будівлею ТВК, щоб підтримати обраного голову Тимура Хасаєва.

000

Як вже повідомлялося, на виборах голови Таїровської ОТГ в Одеській області попередньо перемагає Тимур Хасаєв, який йшов на вибори за підтримки «Батьківщини», здобувши понад 40% голосів виборців.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова