Уряд просуває через парламент свої корупційні схеми, – Сергій Євтушок

«Батьківщина» виступила проти поданого урядом законопроекту про ратифікацію Конвенції між Урядом України і Урядом Великого Герцогства Люксембург про уникнення подвійного оподаткування (№0125) через вміст у ньому корупційних складових.

Про це заявив народний депутат від фракції Сергій Євтушок під час свого виступу у Верховній Раді.

«Батьківщина» вимагає припинити просування урядових корупційних схем через український парламент. Ми виступаємо проти законопроекту №0125 через присутність у ньому корупційних складових», – наголосив він.

Парламентар пояснив, що саме передбачають положення відповідного документу: «Уряд пропонує нам ратифікувати два документи. По-перше, Конвенцію між Урядом України і Урядом Люксембургу про уникнення подвійного оподаткування, що була підписана країнами ще у вересні 1997 року. По-друге, протокол між Урядами України та Люксембургу про внесення змін до цієї ж нератифікованої Конвенції, який був підписаний урядом Володимира Гройсмана 30 вересня 2016 року».

Як зауважив народний депутат від «Батьківщини»,  визначені представленою на ратифікацію Конвенцією ставки податків є тотожними тим, що були визначені в Конвенції з Кіпром, яку у 2012 році підписав Віктор Янукович.

«Як в Януковича, так і у Гройсмана, Конвенції містять корупційні статті, що передбачають звільнення від оподаткування холдингів. А у вищезазначеному протоколі до Конвенції з Люксембургом містяться одіозні норми у пункті 3 ст. 10 та ст. 28. Саме задля виключення таких положень «Батьківщина» вимагала направити поданий урядом законопроект на доопрацювання», – пояснив Євтушок.

Критикуючи уряд та заявляючи про професійну непридатність цієї влади, «Батьківщина» направляє свої експертні пропозиції, покликані оздоровити українську економіку, але досі, на жаль, їх не враховують.

«Ми маємо чітке бачення того, як зупинити економічну стагнацію в країні. Для цього ми зареєстрували пакет законопроектів, які дають можливість наповнити дохідну частину українського бюджету. Зокрема, за рахунок створення прозорого механізму для виведення з офшорів і повернення в українську економіку активів наших бізнесменів та олігархів», – зазначив Сергій Євтушок.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова