Уряд не може забезпечити навіть елементарних вимог для боротьби з коронавірусом, – Сергій Соболєв

Щоб оцінити ефективність роботи Уряду щодо протидії COVID-19, варто перевірити по пунктах виконання постанови про заходи протидії поширенню коронавірусної хвороби, яку в жовтні підтримали 308 народних депутатів.

На цьому наголосив заступник Голови партії «Батьківщина» Сергій Соболєв під час обговорення постанови №5299 про вжиття невідкладних заходів, спрямованих на припинення бездіяльності органів виконавчої влади у сфері протидії поширенню COVID-19 та забезпечення неухильного виконання рішень Верховної Ради України, прийнятих у цій сфері.

«Коли ми чуємо від профільного комітету, що немає достатніх можливостей, щоб чітко оцінити роботу Кабінету міністрів – це щонайменше дивує. Треба просто взяти постанову №4228, розроблену командою «Батьківщини», за яку ми всі разом голосували, і пройтись по кожному пункту цього документа і визначити, відповідальний Уряд чи ні», – переконаний Сергій Соболєв.

За його словами, через бездіяльність влади країна отримала провал вакцинації та високі показники захворюваності на COVID-19.

«Доки ми спостерігаємо статистику захворюваності на коронавірус, увесь світ дивиться на інші цифри. Вже з’явився сайт, де є інформація, скільки людей щоденно вакцинуються у світі. І ці цифри вражають, вони прямо протилежні тим, які є в першому і другому звітах Уряду. Але є ще одне питання – не просто темпи вакцинації, а й те, що буде далі. Якщо Ізраїль вже розробив програму другої вакцинації через пів року всіх, включаючи дітей, то наш Уряд не може виконати навіть найелементарніші речі», – повідомив народний депутат.

Нагадаємо, 20 жовтня 2020 року Верховна Рада підтримала постанову №4228, яку розробила команда «Батьківщини», застосувавши весь свій успішний досвід протидії епідеміям. Невідкладне виконання фахового плану боротьби із COVID-19  мусили забезпечити президент та уряд.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова