Україна активно захищатиме свої права на зимовій сесії ПАРЄ, – Сергій Соболєв

Позиція України та наших союзників під час зимової сесії ПАРЄ у питанні нейтралізації агресора буде дуже активною.

Про це заявив заступник Голови Постійної делегації українського парламенту у ПАРЄ, заступник Голови фракції «Батьківщина» Сергій Соболєв.

«Російська делегація побоялась розгляду питання про санкції щодо РФ і тому досі не подала заявку на участь, що також автоматично означає їх неучасть у всіх наступних сесіях ПАРЄ, які відбуватимуться протягом 2016 року», – сказав він.

Коментуючи факт відмови російської делегації подавати заявку на участь в черговій сесії ПАРЄ, Сергій Соболєв зазначив, що це є великою перемогою України та її союзників у Європі та у світі.

«Це є свідченням того, що політична ізоляція Росії набрала ще більших обертів», – вважає парламентарій.

Водночас заступник Голови Постійної делегації у ПАРЄ повідомив, що під час поточної зимової сесії Парламентська асамблея Ради Європи розгляне низку питань, пов’язаних з державним тероризмом Російської Федерації.

Зокрема, за його словами, у середу відбудуться дебати, на яких розглядатиметься питання державного тероризму РФ на найвищому рівні: «це буде продовженням відповіді російському агресору для посилення політичної і економічної ізоляції».

«Сподіваюсь, що ця сесія пройде у активній позиції України та наших союзників щодо нейтралізації агресора та щодо звільнення територій України, які були окуповані російським агресором», – наголосив Сергій Соболєв.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова