Українська земля має служити українському народу – Юлія Тимошенко про завтрашнє засідання Конституційного суду

Україна може подолати усі виклики, які стоять зараз перед нею, спираючись на власні ресурси. Саме тому важливо не дозволити владі розбазарити й розпродати їх.

Про це заявила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час брифінгу у Верховній Раді.

Для захисту інтересів людей вона пообіцяла використовувати усі наявні засоби.

«Завтра Конституційний суд розглядатиме наше подання про незаконність продажу сільськогосподарської землі. Навіть таке пікетування говорить про те, що країна в такі важкі часи не має єдиної, потужної, об’єднаної національним інтересом команди. Ми завтра підемо в Конституційний суд, там буде відкрите засідання, де всі сторони зможуть оприлюднити свої чіткі, конституційні, правові позиції», – зауважила Юлія Тимошенко.

Лідер «Батьківщини» закликала усі відповідальні команди не витрачати сили на сварки між собою, а об’єднатися заради країни, заради зміни політичного курсу держави в інтересах людей.

«Нам треба всі ресурси, які в нас є, починаючи від землі до корисних копалин, від інтелекту нації до освіти й охорони здоров’я поставити для того, щоб країна не тільки вижила в ці складні часи пандемії у світі, а щоб ми мали можливість зміцнитися і переосмислити», – наголосила Юлія Тимошенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова